Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/wp-content/themes/Fest/languages/pl_PL.mo) is not within the allowed path(s): (/home/pasterka/domains/festiwalgorski.stronazen.pl:/tmp:/var/tmp:/home/pasterka/.tmp:/home/pasterka/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/pasterka/domains/festiwalgorski.stronazen.pl/public_html/wp-includes/l10n.php on line 761

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/wp-content/themes/Fest-Child/languages/pl_PL.mo) is not within the allowed path(s): (/home/pasterka/domains/festiwalgorski.stronazen.pl:/tmp:/var/tmp:/home/pasterka/.tmp:/home/pasterka/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/pasterka/domains/festiwalgorski.stronazen.pl/public_html/wp-includes/l10n.php on line 761
Colin Haley - Festiwal Górski 2020 w Lądku-Zdroju
  • pl
  • en

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, obecność i wsparcie 25. edycji Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju. Do zobaczenia za rok!

Colin Haley

COLIN HALEY, ur. 2 września 1984, Seattle, Stany Zjednoczone

Alpinista, narciarz, wspinacz, fotograf, pisarz i sporadyczny mówca

COLIN HALEY, jak sam o sobie mówi, to człowiek od zawsze będący w bliskim kontakcie z naturą, wychowany pośród mchu, paproci, cedrów, słonej wody i fiordu wyżłobionego pomiędzy Górami Olimpijskimi a Górami Kaskadowymi, gdzie rozpoczął swoją przygodę z górami w wieku 11 lat. Natomiast już jako 14-latek marzył o tym by wspinać się zawodowo.

Obecnie 32-letni Colin Haley to jeden z najlepszych alpinistów ostatniego dziesięciolecia. Jakość jego przejść (głównie w Patagonii) jest imponująca. Jest jednym z nielicznych uprawiających sztukę samotnej wspinaczki wielkimi alpejskimi drogami. W 2010 roku dokonał np. pierwszego samotnego wejścia na Cerro Standhardt, a w styczniu 2016 pierwszego samotnego wejścia na Torre Egger oraz Punta Herron. Najnowsze jego dokonanie to pokonanie samotnie jako pierwszy jednej z najsłynniejszych alaskańskich dróg – Infinite Spur na Mount Foraker.

Ambasador Patagonia Alpine, wspierany przez Petzl i La Sportiva.

www.colinhaley.com

HONOROWY PATRONAT

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR

BRĄZOWY SPONSOR

PARTNERZY

FINANSOWANIE

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY ORGANIZACYJNI

ORGANIZATORZY